Klinika FMC Centrum Medyczne

Fundamentem działalności naszej kliniki są zabiegi operacyjne i trafne diagnozy profesora Jarosława Fabisia. Pan profesor przeprowadza wszystkie skuteczne zabiegi operacyjne zarówno metodą artroskopową jak i klasyczną. Wykorzystujemy najnowocześniejsze materiały i implanty. Korzystamy z zaawansowanej technologicznej aparatury medycznej i w nietypowych przypadkach jesteśmy gotowi zamówić specjalistycze instrumentarium dla pacjenta, tak aby zagwarantować mu najwyższy efekt terapeutyczny zabiegu. Nie boimy się nawet najcięższych przypadków, którym w innych placówkach odmówiono już pomocy. Chcemy zapewnić naszym pacjentom odnowę biologiczną po zabiegu operacyjnym, dlatego stosujemy najnowocześniejsze terapie komórkami macierzystymi i osoczowymi czynnikami wzrostu o najwyższym zagęszczeniu na rynku. Mam na względzie przede wszystkim bezpieczeństwo naszych pacjentów, dlatego współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami z wieloletnim doświadczeniem. Nieodłącznym elementem powrotu do sprawności jest opisana poniżej rehabilitacja. Nie da się osiagnąć zadawalającego efektu terapeutycznego bez godzin spędzonych na zabiegach rehabilitacyjnych. W naszej klinice ortopedycznej dysponujemy jedną z największych baz sprzętowych w Polsce. Nasz plan rehabilitacji tworzny jest na podstawie oceny klinicznej specjalistów, serii analiz komputerowych i badań funkcjonalnych. Oferujemy również tlenoterapie hiperbaryczną, która jest terapią wspierającą pracę każej komóki ludzkiego ciała. Tlenoterapia znacznie przyspiesza regenerację i gojenie.

prywatna klnika fmc centrum medyczne
recepcja klinika ortopedyczna fmc
przekalnia kliniki ortopedycznejEfektywny powrót do sprawności

Naszą klinikę ortopedyczą wyróżnia również fakt, iż jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość opieki od pierwszych dni po zabiegach operacyjnych. Przeprowadzamy naszych pacjentów przez wszystkie etapy gojenia aż do pełnego powrotu do sprawności. Zaufaniem obdarzyli nas sportowcy większości dziedzin sportowych, repretentujący Polskę i zdobywający miejsca na podium w kraju i na całym świecie. Za naszą skuteczność zostaliśmy odznaczeni srebrnym medalem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Pomagamy również chorym po incydentach sercowo-naczyniowych i ze schorzeniami neurologicznymi. Ciągle rozszerzamy naszą ofertę i nieustannie się doskonalimy, aby móc zapewnić Państwu opiekę na najwyższym europejskim poziomie. Posiadamy wiele urządzeń medycznych stymulujących proces gojenia i regeneracji, co stanowi niezbędny element uzyskania pełnego sukcesu terapeutycznego. W naszej klinice każdego pacjenta traktujemy indywidualnie. Korzyści z tlenoterapii hiperbarycznej odnoszą wszystkie tkanki, dlatego terapia ta jest doskonałym rozwiazaniem dla pacjentów chcących szybko wrócić do zdrowia nie tylko po zabiegach operacyjnych.

leżanki w prywatnej klinice ortopedycznej fmc
rehabilitacja w naszej klinice fmc
centrum rehabilitacji fmc

Badania obrazowe

Na miejscu przed postawieniem rozpoznania możemy przprowadzić dokładne badania obrazowe. W naszej klinice mozemy wykonać pełen zakres badań ultrasonograficznych (USG), badanie apartem rentgenowskim, obrazowanie otwartym niskopolowym rezonansem magnetycznym 0.32T. Wykonujemy również badanie ECHO serca i EKG (w tym metodą Holtera), diagnostyczne badania laboratoryjne krwi, biopsje cienkoigłowe pod ultrasonografem. Przeprowadzamy również diagnostykę rehabilitacyjną taką jak pomiary różnej siły mięśniowej, analiza chodu, pomiary siły mięśni kręgosłupa, koordynacji ruchowej.

rentgen w klinice FMC
rezonans magnetyczny w klinice  fmc
badanie ultrasonograficzne w fmcTOP